Stół drewniany rozkładany CHAMFER 200-290×100

stół drewniany rozkładany w stylu lat siedemdziesiątych

Wymiary: 200-290 / 100 / 76 (dł/szer/wys)

Cena: 14 799,00 PLN

Kolekcja mebli  CHAMFER

Kod: CHAMFER_200-290x100

Dostępność: 10 tygodni

Stół drewniany CHAMFER zainspirowany designem lat 70. charakteryzuje blat, sprawiający wrażenie unoszącego się w powietrzu. Smukły, z wizualnie ostrą krawędzią oraz ażurowymi elementami, tworzy minimalistyczną, a zarazem bardzo wyrazistą formę. Autorką projektu jest Ewa Półtorak. Polska projektantka na co dzień mieszkająca i tworząca w Walencji. Szlachetne materiały, rzemieślnicze wykonanie, dbałość o szczegóły, przyjemna w dotyku powierzchnia to tylko niektóre zalety kolekcji stołów drewnianych Chamfer. Stworzony z dębowego drewna litego, z widocznym naturalnym rysunkiem, będący centrum domu, miejscem spotkań zaprasza do spędzania czasu razem. Stół Chamfer, oprócz ponadczasowej formy i doskonałej jakości materiałów, stworzony został by spełnić wiele funkcji – za pomocą jednego ruchu, możemy znacznie powiększyć blat i celebrować wspólny czas w licznym gronie.

Model w tym rozmiarze przeznaczony jest dla 6-8 osób.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

_PODOBNE PRODUKTY

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera