• Nowa kolekcja stołów z HOUSE LOVES

  Nowa kolekcja stołów z HOUSE LOVES

  Zaczynając w kolejności alfabetycznej, pierwszy nowy model to BENCH. Przypomina ławkę, stąd jego nazwa a w naturze może kojarzyć się ze starym mostem, czy właśnie pradawnym kamiennym stołem. W tym modelu gruby blat został przecięty głębokim wpustem co nadaje mu nieco lekkości a nogi w podobny sposób zostały ponacinane przelotowo przez całą grubość nogi. Ten […]

 • Pielęgnacja mebli drewnianych

  Pielęgnacja mebli drewnianych

  Aby twój mebel wykonany z drewna zachował swój niepowtarzalny wygląd warto jest zadbać o jego odpowiednią pielęgnację. Do codziennego czyszczenia wystarczy stosowanie wilgotnej szmatki, najlepiej z delikatnego materiału typu bawełna lub mikrofibra. W przypadku zaistnienia potrzeby usunięcia plam zalecamy stosowanie koncentratu SELFIA CleanGo. Dzięki zawartym w nim dodatkom olejów roślinnych rozwór zabezpiecza i konserwuje powierzchnię […]

 • Mebel Ty, drzewo my

  Mebel Ty, drzewo my

  Mebel Ty, drzewo my – zasada jest prosta. Ty kupujesz, my w zamian za to sadzimy drzewo. Dbajmy o ten niezwykły surowiec razem!

 • Elastyczna oferta

  Elastyczna oferta

  Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i potrzeby. Tworzymy również indywidualne projekty na zamówienie.

 • Meble na lata

  Meble na lata

  Swój ulubiony mebel możesz podarować dziecku. Tak! To możliwe! Drewno to długowieczny materiał, który przez lata będzie zachwycał swoim wyglądem.

 • Tylko z naturalnych surowców

  Tylko z naturalnych surowców

  Drewno na nasze meble pozyskiwane jest z polskich lasów. Do wykończenia naszych mebli wykorzystujemy tylko naturalne oleje i olejowoski.

 • Polska firma z wieloletnią tradycją

  Polska firma z wieloletnią tradycją

  Ponad 8 lat na rynku i korzenie rodzinne związane z drewnem od pokoleń.