Stół drewniany MODERN 280×110

W stylu nowoczesnym

Wymiary: 280 / 110 / 76 (dł/szer/wys)

Cena: 15 999,00 PLN

Kolekcja mebli  MODERN

Kod: MODERNT_280x110

Dostępność: 10 tygodni

Stół MODERN należy do kolekcji stołów stworzonych we współpracy ze studiem projektowym HOUSE LOVES. Inspirowane modą zza oceanu duże i masywne stoły przeznaczone do przestronnych wnętrz. Ich prostą, tradycyjną, wręcz naturalną bryłę dopieściliśmy detalami nadając im indywidualny, wyszukany charakter. Zwróciliśmy szczególną uwagę na zachowanie odpowiednich proporcji stołu.

MODERN charakteryzuje się grubym, prostym blatem, w którym poszczególne lamele mają ponad 20 cm szerokości a ich łączenie uwidacznia delikatna V-fuga. Na końcach blatu umieściliśmy poprzeczne belki, które w wersji rozkładanej są połączone z prowadnicami i rozsuwają stół po obu stronach. Całość posadowiona jest na dwóch nogach w kształcie litery T.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

_PODOBNE PRODUKTY

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera