Stół drewniany PRINS 160/250×90 synchro

W stylu skandynawskim

Wymiary: 160-250 / 90 / 76 (dł/szer/wys)

Cena: 13 999,00 PLN

Kolekcja mebli  PRINS

Kod: PRINS_160-250x90_synchro

Dostępność: 10 tygodni

Nowość 2021 roku. Zaprezentowany po raz pierwszy na targach Warsaw Home stół drewniany PRINS. Został on bardzo dobrze przyjęty i od razu wszedł do produkcji. Ta nowoczesna konstrukcja w sprawdzi się idealnie we wnętrzach w stylu skandynawskim. Odpowiednio dobierając kolor będzie pasował również do nowoczesnych wnętrz domów i mieszkań.

Stół PRINS charakteryzuje się skośnie rozstawionymi smukłymi nogami delikatnie wystającymi poza obrys blatu. Nogi zwężają się ku dołowi i na dole osiągają przekrój 32×32 mm. Dzięki takiej konstrukcji stół mimo smukłych i delikatnych kształtów jest bardzo stabilny. Wizualnego smaczku konstrukcji stołu dodaje linia załamania na nogach przechodząca na łączyny. Nie jest ona jednolita na całej długości. U podstawy nogi zaczyna się od zera i stopniowo odsuwa się od krawędzi wewnętrznej nogi osiągając swoje maksimum w okolicach zaokrąglenia nogi i połączenia z łączyną. Blat, by nadążał za wyjątkową linią nóg, otrzymał frezowanie dolnej krawędzi blatu po jego obwodzie pod kątem 45 stopni. Wszystkie elementy stołu pięknie się ze sobą komponują i stanowią jedną zgraną całość.

Szeroka oferta wymiarów stołu PRINS zaspokoi potrzeby zarówno mieszkańców domów z dużymi jadalniami jak i małych mieszkać w których stół ma swoje miejsce gdzieś między kuchnią a salonem lub w salonie z aneksem. Stół PRINS można zakupić również jako drewniany stół rozkładany. Szeroka oferta rozwiązań rozsuwania stołu zaspokoi potrzeby tych, którzy lubią być gospodarzami spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

_PODOBNE PRODUKTY

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera