Drewniany stół rozkładany SIMPLE 160/240×90

w stylu skandynawskim

Wymiary: 160-240 / 76 / 90 (dł/szer/wys)

Cena: 12 249,00 PLN

Kolekcja mebli  SIMPLE

Kod: SIMPLET_160/240x90

Dostępność: 10 tygodni

Stół SIMPLE można nazwać klasyką gatunku, jednak w przypadku tego stołu zwraca on na siebie uwagę idealnymi proporcjami, kątem nachylenia nóg oraz odpowiednim stosunkiem masywności nóg do lekkości blatu. Projekt stołu to ukłon w stronę skandynawskiego wzornictwa. Ścięty pod kątem i frezowany blat stołu nadaje całości lekkości i subtelnego wyglądu. Wykonany w całości z litego drewna dębowego jeszcze bardziej podkreśla jego północny charakter. Stół SIMPLE będzie idealnym uzupełnieniem kuchni i jadalni utrzymanej w stylu skandynawskim. Zapewniamy, że stworzy w nich odpowiedni nastrój i przyciągnie w jego pobliże.

Blat stołu o grubości 3 cm został zacięty pod kątem 45 stopni w celu nadania mu lekkości. Nogi stołu o przekroju 8 x 8 cm ustawione pod kątem 8 stopni w dwóch kierunkach nadają mu stabilności. Pod blatem znajduje się oskrzynia która w wersji rozkładanej skrzętnie ukrywająca system przesuwny oraz wkładki. Blat w standardzie dzieli się na środku a znajdujące się pod nim dwie wkładki po rozsunięciu blatu można rozłożyć pojedyńczo w sposób przypominający otwieranie książki. W opcji blat może być niedzielony a wkładki ukryte pod blatem wysuwane po jednej ze stron.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

Napisz do nas jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie lub w celu omówienia innych szczegółów.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

_PODOBNE PRODUKTY

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera