Stół drewniany BOLD 240×100

W stylu skandynawskim

Wymiary: 240 / 100 / 76 (dł/szer/wys)

Cena: - PLN

Kolekcja mebli  BOLD

Kod: BOLDT_240x100

Dostępność: 10 tygodni

Stół bold to pierwsza z wielkich nowości 2020 roku. Zaprojektowany zgodnie z obowiązującymi obecnie trendami przy współpracy z 9design. Projektując stół Bold postawiliśmy na lekkość dzięki zaobleniu lini nóg i blatu. Frezowanie wokół blatu nadało meblowi niezwykłej elegancji i wyrafinowania. Ten mebel nie potrzebuje żadnych innych dekoracji. To on w pomieszczeniu będzie najważniejszą ozdobą. To doskonały wybór na stół do jadalni urządzonej w stylu skandynawskim. Bold w tłumaczeniu z języka szwedzkiego oznacza „śmiały”. My śmiało możemy powiedzieć, że stół Bold to wyjątkowy projekt, który będzie idealnym uzupełnieniem wnętrza twojego domu. Mebel dostępny jest jedynie w salonie stacjonarny 9design w Warszawie lub przez sklep internetowy 9design.pl

Stół dla 4-6 osób.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

_PODOBNE PRODUKTY

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera