Stół drewniany rozkładany FARM 190/290×100

W stylu nowoczesnym

Wymiary: 190-290 / 100 / 76 (dł/szer/wys)

Cena: 22 499,00 PLN

Kolekcja mebli  FARM

Kod: FARM 190-290x100

Dostępność: 10 tygodni

Stół FARM należy do kolekcji stołów stworzonych we współpracy ze studiem projektowym HOUSE LOVES. Inspirowane modą zza oceanu duże i masywne stoły przeznaczone do przestronnych wnętrz. Ich prosta, tradycyjna, wręcz naturalna bryła została dopieszczona detalami nadając im indywidualny, wyszukany charakter. Zwróciliśmy szczególną uwagę na zachowanie odpowiednich proporcji stołu.

FARM to odpowiedź na potrzeby sporej grupy miłośników krzyżowanych nóg w stołach. W końcu jest. W dodatku łączyna spajająca ze sobą obydwie nogi łączy się z nimi połączeniem klinowym. Pogrubiane blaty o grubości 80 cm mają ścięte boki pod lekkim kątem co nadaje im smaku i odrobiny lekkości.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

_PODOBNE PRODUKTY

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera