Kolekcja mebli Kolekcja mebli PRINS

Nowość 2021 roku. Zaprezentowany po raz pierwszy na targach Warsaw Home stół drewniany PRINS. Został on bardzo dobrze przyjęty i od razu wszedł do produkcji. Ta nowoczesna konstrukcja w sprawdzi się idealnie we wnętrzach w stylu skandynawskim. Odpowiednio dobierając kolor będzie pasował również do nowoczesnych wnętrz domów i mieszkań.

Stół PRINS charakteryzuje się skośnie rozstawionymi smukłymi nogami delikatnie wystającymi poza obrys blatu. Nogi zwężają się ku dołowi i na dole osiągają przekrój 32×32 mm. Dzięki takiej konstrukcji stół mimo smukłych i delikatnych kształtów jest bardzo stabilny. Wizualnego smaczku konstrukcji stołu dodaje linia załamania na nogach przechodząca na łączyny. Nie jest ona jednolita na całej długości. U podstawy nogi zaczyna się od zera i stopniowo odsuwa się od krawędzi wewnętrznej nogi osiągając swoje maksimum w okolicach zaokrąglenia nogi i połączenia z łączyną. Blat, by nadążał za wyjątkową linią nóg, otrzymał frezowanie dolnej krawędzi blatu po jego obwodzie pod kątem 45 stopni. Wszystkie elementy stołu pięknie się ze sobą komponują i stanowią jedną zgraną całość.

Szeroka oferta wymiarów stołu PRINS zaspokoi potrzeby zarówno mieszkańców domów z dużymi jadalniami jak i małych mieszkać w których stół ma swoje miejsce gdzieś między kuchnią a salonem lub w salonie z aneksem. Stół PRINS można zakupić również jako drewniany stół rozkładany. Szeroka oferta rozwiązań rozsuwania stołu zaspokoi potrzeby tych, którzy lubią być gospodarzami spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.