Stół drewniany TAFFEL 200×100

W stylu loftowym

Wymiary: 200 / 100 / 76 (dł/szer/wys)

Cena: 10 999,00 PLN

Kolekcja mebli  TAFFEL

Kod: TAFFELT_200x100

Dostępność: 10 tygodni

Jeśli marzymy o stole, który wpisze się w najnowsze trendy wnętrzarskie, to właśnie połączenie dwóch materiałów – drewna oraz metalu sprawi, że będzie on zdecydowanym numerem jeden w naszym pomieszczeniu. Co wyróżnia ten stół? Ręcznie wykonany, drewniany, dębowy blat z efektem cieniowania. Stwarza wrażenie niezwykle smukłego mebla. Metalowe nogi stołu, zostały wycięte laserowo z blachy o grubości 12mm. Jeśli spodziewamy się większej ilości gości, możemy w bardzo prosty i jednocześnie szybki sposób rozłożyć stół. To wszystko dzięki zastosowaniu w nim systemu rozkładania „OPEN BOOK”. Stół Taffel zaprojektowaliśmy z myślą o nowoczesnym designie. Dedykowany do wnętrz o industrialnym i loftowym charakterze. Skąd nazwa Taffel? Tym razem odpowiedź znajdziecie w Niderlandach. Tafel w tamtym rejonie to po prostu stół.

Stół dla 8 osób, po rozłożeniu pomieści 12-14 osób.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

_PODOBNE PRODUKTY

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera