SELFIA na targach WARSAW HOME 2021

W dniach 27-30.10.2021 roku mieliśmy przyjemność brać udział w pierwszych dużych targach wnętrzarskich od początku pandemii. Targi WARSAW HOME miały miejsce w podwarszawskim Nadarzynie. Na powierzchni 100m2 zaprezentowaliśmy naszą ofertę stołów, szafek RTV i komód. Swoją targową premierę miały tu nowe modele stołów zaprojektowane we współpracy z Houseloves.

Na targach Warsaw Home 2021 miała miejsce premiera naszego najnowszego stołu w stylu skandynawski – modelu:

poniżej przedstawiamy zdjęcia stołu wykonane na targach:

W naszym odczuciu były to bardzo udane targi. Nasze stoisko odwiedzały setki osób dziennie. Byli wśród nich przedstawiciele i właściciele salonów meblowych, projektantki i projektanci, inwestorzy budujący domy oraz krajowi i zagraniczni kupcy reprezentujący większych i mniejszych dystrybutorów mebli w Europie i nie tylko.

Musimy pogratulować organizatorom bardzo sprawnej organizacji dzięki czemu mimo panujących obostrzeń udało się przeprowadzić tak dużą imprezę targową.

Dziękujemy Wam, drodzy odwiedzający za spotkania do których doszło, nieraz były to nasze pierwsze spotkania, czasami pierwsze po latach. Wszystkie były równie miłe i owocne.

Miejmy nadzieję, że zobaczymy się już niebawem, jeszcze w 2022 roku. Teraz przed nami New York!

« »