Szafka RTV SMART 22_FFVP

W stylu nowoczesnym

Wymiary: 219 / 60 / 50 (dł/szer/wys)

Cena: 16 199,00 PLN

Kolekcja mebli  SMART

Kod: SMARTRTV_22_FFVP

Dostępność: 10 tygodni

Mądrze rozplanowana przestrzeń w szafce sprawi, że każda rzecz znajdzie w niej swoje miejsce. Szerokość i wysokość wnęk, szuflad i frontów dostosowaliśmy do potrzeb sprzętu hi-fi, płyt winylowych, płyt CD i Blu-ray. Łączenie blatu z bokiem szafki wykonujemy płynnie pod kątem 45 stopni w niewidoczny sposób. Kolekcję SMART zaprojektowaliśmy z myślą zarówno o nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Cechą charakterystyczną całej kolekcji jest asymetryczność.

Duża szafka RTV z dwiema obszernymi szufladami oraz podwójną przestrzenią na rozbudowany sprzęt HiFi.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

_PODOBNE PRODUKTY

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera