Szafka RTV BREDSIDE M18_FVOS

W stylu nowoczesnym

Wymiary: 180 / 60 / 50 (dł/szer/wys)

Cena: 11 799,00 PLN

Kod: BREDSRTV_M18_FVOs

Dostępność: 10 tygodni

Lubimy nietypowe rozwiązania. Szafka Bredside to mebel z charakterystycznie wpuszczonym i obniżonym między boki blatem. Cieniowane boki mebla sprawiają, że cała konstrukcja wywołuje wrażenie lekkiej, subtelnej bryły. Metalowa noga wpuszczona w wieniec dolny nadaje całości nowoczesnego wykończenia. Miłośników analogowego grania z pewnością ucieszą specjalnie przygotowane przegrody na płyty winylowe. Dzięki połączaniu dwóch materiałów, metalu oraz drewna, mebel ten będzie doskonale pasować do loftowych aranżacji.

Szafka wyposażyliśmy w otwierany front po lewej stronie, przegrody na winyle lub książki, szufladę na płyty CD, blu-ray lub inne drobiazgi oraz półkę na sprzęt audio – video. Szerokość półki jest dostosowana do ustawienia dwóch segmentów obok siebie.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

_PODOBNE PRODUKTY

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera