Szafka RTV BOLD

W stylu skandynawskim

Wymiary: 144 / 65 / 47 (dł/szer/wys)

Cena: 9 999,00 PLN

Kolekcja mebli  BOLD

Kod: BOLDRTV_M14_FPF

Dostępność: 10 tygodni

Wzór jodełki, który obecnie przeżywa swój renesans, nie tylko w podłogach ale też i na ścianach, postanowiliśmy wprowadzić w nasz najnowszy mebel na 2020 rok. W połączeniu z zaoblonymi liniami boków, blatu i nóżek prezentuje się niebywale uroczo. Efektowne frezowania między elementami wyglądają jak przeszycia na tapicerowanej sofie. Szafka bold, to nasze małe dzieło sztuki, które z pewnością nada piękny charakter wnętrzu twojego domu. Na zamówienie wykonujemy również mebel w innych konfiguracjach.

Szafkę wyposażyliśmy w dwa fronty otwierane w bocznych sekcjach mebla. Centralna część wyposażona w półkę przeznaczona jest na sprzęt HiFi.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera