Szafka audio SOLID 65x115x50

W stylu nowoczesnym

Wymiary: 65 / 115 / 50 (dł/szer/wys)

Cena: 6 999,00 PLN

Kolekcja mebli  SOLID

Kod: SOLIDAUD_L6

Dostępność: 10 tygodni

Szafki i komody z kolekcji SOLID ściśle nawiązują wzorniczo do stołu. Ciężki, masywny mebel, któremu wyjątkowy charakter nadają czopowane fronty szuflad oraz poszerzone szczeliny między nimi. Świetnie sprawdzi się w loftowym wnętrzu jak i w kaszubskiej czy góralskiej chacie. A gdy w domu pojawią się nadliczbowi goście z powodzeniem może służyć jako dodatkowe miejsce siedzące.

Regał na sprzęt audio. Może być wyposażony w tylną ściankę lub nie. Możliwa jest również zmiana konfiguracji wysokości i szerokości mebla jak również odstępów między półkami w celu optymalnego wykorzystania miejsca i dostosowania do posiadanego sprzętu.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera