Komoda SIMPLE XL21 2F2F2F2F

W stylu skandynawskim

Wymiary: 210 / 98 / 47 (dł/szer/wys)

Cena: 14 999,00 PLN

Kolekcja mebli  SIMPLE

Kod: SIMPLEKOM_XL21_2F2F2F2F

Dostępność: 10 tygodni

Mówi się, że proste rozwiązania są najlepsze. Meble z kolekcji SIMPLE odnajdą się w każdym wnętrzu. Jego jasne wersje to idealne rozwiązanie do pomieszczeń w stylu skandynawskim, ciemniejsze wykończenia sprawdzą się nawet w pomieszczeniach w stylu klasycznym jak również loftowym. Wyróżnia je minimalizm,  geometryczne nieskomplikowane kształty oraz uniwersalność. Inspiracją do stworzenia kolekcji było skandynawskie wzornictwo od lat cieszące się ogromną popularnością. Simple to kolekcja dla każdego, dla kogo liczy się prostota i ponadczasowy design. Znakiem rozpoznawczym kolekcji jest zacięcie boków na styku z wieńcami oraz nóżki będące ukłonem w stronę klasyki.

Niska szafka nocna z szufladą.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera