Szafka RTV OVAL M12 F2S

W stylu nowoczesnym

Wymiary: 120 / 65 / 50 (dł/szer/wys)

Cena: 8 399,00 PLN

Kolekcja mebli  OVAL

Kod: OVALRTV_M12_F2S

Dostępność: 10 tygodni

W modelu OVAL postawiliśmy przede wszystkim na płynne i wyrafinowane kształty. Tworząc projekt mebla chcieliśmy by swoim charakterem nakłaniał widza do tego by chciał go dotknąć. To tu w głównej mierze przejawia się nasze motto „the touch of wood”. Dla urozmaicenia fronty w szafkach OVAL oferujemy w kilku standardowych kolorach oraz na indywidualne zamówienie w każdym odcieniu z kolekcji RAL i NCS.

Niska szafka z dwiema szufladami. Możesz zrezygnować z dowolnej szuflady lub frontu i stworzyć miejsce na swój sprzęt HiFi.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

_PODOBNE PRODUKTY

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera