Szafka RTV MBOX M13 FP

W stylu nowoczesnym

Wymiary: 129 / 79 / 50 (dł/szer/wys)

Cena: 5 199,00 PLN

Kolekcja mebli  M-BOX

Kod: MBOXRTV_M13_FP

Dostępność: 10 tygodni

inne wymiary: 193 / 79 / 50

Mebel od początku zaprojektowany z myślą o fanach muzyki, szczególnie w wykonaniu analogowym lecz nie tylko. Szerokość i wysokość wnęk, szuflad i frontów dostosowaliśmy pod potrzeby sprzętu HiFi, płyt winylowych, płyt CD i Blu-Ray. Specjalnie wzmocniona konstrukcja mebla zapewni stabilność i tłumienie drgań. Charakterystyczne fronty nadają meblowi oryginalny wygląd i sprawiają, że pomieszczenie na pewno nie będzie nudne i bez wyrazu.

Szafka wyposażona w dwa fronty otwierane po lewej i prawej stronie szafki. W części środkowej znajduje się półka na sprzęt audio, a poniżej wysuwana szuflada na płyty CD, DVD, blu-ray lub inne drobiazgi.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

_PODOBNE PRODUKTY

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera