Szafka RTV MBOX M19 FSOF

W stylu nowoczesnym

Wymiary: 193 / 79 / 50 (dł/szer/wys)

Cena: 6349,00 PLN

Kolekcja mebli  M-BOX

Kod: MBOXRTV_M19_FSoF

inne wymiary: 129 / 79 / 50

Mebel od początku zaprojektowany z myślą o fanach muzyki, szczególnie w wykonaniu analogowym lecz nie tylko. Szerokość i wysokość wnęk, szuflad i frontów dostosowana została pod potrzeby sprzętu HiFi, płyt winylowych, płyt CD i Blu-Ray. Specjalnie wzmocniona konstrukcja mebla zapewni stabilność i tłumienie drgań. Charakterystyczne fronty z efektem 3D nadają meblowi oryginalny wygląd i sprawiają, że pomieszczenie na pewno nie będzie nudne i bez wyrazu.

Kompaktowa i pojemna szafka wyposażona we front otwierany po lewej stronie, który można zamienić na dużą szufladę lub dwie małe oraz półki na sprzęt HiFi po prawej stronie.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

_PODOBNE PRODUKTY

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera