Szafka audio OVAL L5

W stylu nowoczesnym

Wymiary: 54 / 110 / 50 (dł/szer/wys)

Cena: 5 899,00 PLN

Kolekcja mebli  OVAL

Kod: OVALAUD_L5

Dostępność: 10 tygodni

W modelu OVAL postawiliśmy przede wszystkim na płynne i wyrafinowane kształty. Tworząc projekt mebla chcieliśmy by swoim charakterem nakłaniał widza do tego by chciał go dotknąć. To tu w głównej mierze przejawia się nasze motto „the touch of wood”.

Regał audio przeznaczony typowo pod segmentowy sprzęt HiFi. Na życzenie możemy wyposażyć go w szklane półki, drewniane plecy z otworami wentylacyjnymi jak również dowolny podział półek i wysokość całkowitą mebla.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera