Stół drewniany SMART 220×100

W stylu nowoczesnym

Wymiary: 220 / 100 / 76 (dł/szer/wys)

Cena: 8 399,00 PLN

Kolekcja mebli  SMART

Kod: SMARTT_220x100

Dostępność: 10 tygodni

Słowa, które najlepiej opisują tą kolekcję to, nowoczesność i wytrzymałość. Wybór blatu w modelu SMART jest praktycznie nieograniczony. Proponujemy zastosowanie blatu szklanego, który oferujemy we współpracy z firmą BARANSKA DESIGN. Na życzenie klienta możemy zastosować w nim również standardowy blat drewniany, jak również spiek kwarcowy lub cienki blat kompaktowy. Innowacyjne i subtelne meble meble z kolekcji SMART znajdą swoje zastosowanie zarówno w jadalni, w salonie a także dzięki wyraźnej formie, która nawiązuje swoim charakterem do stylu biznesowego, dobrze sprawdza się w gabinecie oraz biurze. Przy tworzeniu stołu z  kolekcji SMART postawiliśmy na unikatowe i trochę zapomniane czopowe połączenie nóg.

Stół dla 6-8 osób.

Podana cena dotyczy wersji dębowej, wersja wykonana z orzecha amerykańskiego wiąże się z podwyżką ceny o 30% względem wersji dębowej.

POBIERZ MODELE 3D

POBIERZ KATALOG

_PODOBNE PRODUKTY

Skomponuj swój mebel

skontaktuj się z nami

więcej +

_Zobacz jak pielęgnować drewno by służyło na lata

więcej +

_Na drewnie znamy się jak nikt

_Nasze meble tworzymy zgodnie z dawnym rzemiosłem stolarskim. Zwracamy uwagę na wzornictwo, funkcjonalność a przede wszystkim, na trwałość mebla, który z założenia ma być jeden na całe życie. Tworzone przez nas meble to produkty długowieczne a stosując prawidłową pielęgnację mogą z powodzeniem posłużyć kilku pokoleniom. Wykorzystując surowce naturalne do tworzenia naszych mebli, staramy się gospodarować nimi racjonalnie, minimalizując negatywne skutki dla środowiska.

Chcesz być na bieżąco zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera