Drzwi selfia FRAME F8

Bezprzylgowe

Przylgowe

Rewersowe

Drzwi rewersowe stosuje się głównie w korytarzach, w których drzwi do pomieszczeń otwierane są na zewnątrz i do środka. Stosuje się je w celu zachowania jednakowego wyglądu drzwi otwierających się w różnych kierunkach.

Dostępne wykończenia drzwi

Olejowane

Malowane

Do skrzydeł FRAME proponujemy kilka rodzajów ościeżnic oraz kilkanaście atrakcyjnych modeli klamek, które idealnie spasują się z nowoczesną formą skrzydła.

 

Drzwi produkujemy w wymiarach standardowych. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać drzwi na niemal kążdy wymiar. Maksymalna szerokość skrzydeł to 125 cm, natomiast wysokość to 290 cm. Kolekcja FRAME to jedyne drzwi ramowe w naszej ofercie. Do wyboru jest 11 modeli z których każdy można zamówić w kilku wersjach szyby, która zawsze przechodzi przez proces hartowania. Dzięki temu nie musisz się martwić o konsekwencje zbicia szyby. Nawet duży arkusz zbije się w drobny mak którego krawędzie są tępe i bezpieczne.

Dostępne rodzaje przylg

Wszelkie inne kolory RAL, NCS, ICA, PANTONE dostępne na indywidualne zamówienie. Również inne wybarwienia olejowe ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość wykonania powierzchni szczotkowanej drewna. Zamów próbki i zapytaj o inny kolor poprzez forularz kontaktowy.

Standardowe kolory olejów na dębie

Standardowe kolory farb kryjących

Kolekcja FRAME to jedyne drzwi ramowe w naszej ofercie. Skrzydła dostępne są w wersji malowanej lub obłogowanej. W trosce o Wasze bezpieczeństwo zastosowaliśmy hartowane szkło o grubości 8mm. Rodzajów szkła jest kilka a my nie ograniczamy się do tylko do tych 5 modeli. Na zamówienie wykonujemy również inne wzory, podziały szkła oraz z innych gatunków drewna. Konstrukcja skrzydeł jest taka sama jak w modelu smART.

F1

 

F2

 

F3

 

F4

 

F5

 

F6

 

F7

 

F8

 

F9

 

F10

 

F11

 

tel. +48 668 692 633;   +48 59 833 05 34,    e-mail: biuro@selfia.pl

Drzwi

Wszystkie prawa zastrzeżone © Creative Agency

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave

selfia Paweł Zadworny

 

ul. Armii Krajowej 7F

77-100 Bytów

E-mail: biuro@selfia.pl

Tel: +48 668 692 633;   +48 884 355 833

adres zakładu: Pomysk Mały 39, 77-100 Bytów

Nasza oferta

 

  • meble drewniane
  • meble kuchenne
  • schody
  • drzwi

Przydatne linki

 

Galeria

Zamów próbki

Kontakt z nami

Znajdz dystrybutora

Zamów katalog

Kontakt