Kolekcję Florid dedykujemy miłośnikom mebli w stylu rustykalnym gdzie podstawowym wyróżnikiem ich piękna jest naturalność. Połączenie bieli z naturalnym kolorem drewna ociepli każde wnętrze i nada mu sielski charakter. W tej kolekcji kładziemy duży nacisk na detale! Metalowe, proste w formie okucia i uchwyty dodają naszym meblom niepowtarzalnego smaku. 

Standardowy typoszereg konstrukcji w kolekcji SIMPLE. Poszczególne wnęki mogą być wyposażone w drzwiczki otwierane, szuflady, półki na płyty LP lub otwarte z dowolną ilością półek. Możesz zatem samemu zaprojektować swój mebel a my go dla Ciebie wykonamy!

Proste rozwiązania są najlepsze . Meble z kolekcji Simple odnajdą się w każdym wnętrzu. Co je wyróżnia to przede wszystkim minimalizm,  geometryczne nieskomplikowane kształty oraz uniwersalność. Inspiracją do stworzenia kolekcji było skandynawskie wzornictwo, które aktualnie zdobywa ogromne uznanie na rynku. Simple to zdecydowanie kolekcja dla każdego, dla kogo liczy się prostota i dobry ponadczasowy design.

Bijąca obecnie rekordy popularności kolekcja mebli do salonu łącząca minimalizm i styl lofftowy. Dzięki połączeniu drewna i metalu nie jest ani zimna ani nudna. 

tel. +48 668 692 633;   +48 884 355 833,    e-mail: biuro@selfia.pl

MebleDREWNIANE

Wszystkie prawa zastrzeżone © Creative Agency

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave

selfia Paweł Zadworny

 

ul. Armii Krajowej 7F

77-100 Bytów

E-mail: biuro@selfia.pl

Tel: +48 668 692 633;   +48 884 355 833

factory address: 77-100 Bytów, Mierosławskiego 46

Our offer

 

  • wooden furniture
  • kitchen furniture
  • stairs
  • doors

Helping links

 

Gallery

Order samples

Contact with us

Find a dealer

Order catalog

Contact