Solidny kawał drewna w prostej formie. Kolekcja SOLID gwarantuje trwałość i wytrzymałość w postaci blatu oraz nóg stołu o grubości 9cm, Jedynym odstępstwem od klasycznej formy tego typu stołu jest uciosowe połączenie nóg z łączyną, które proponujemy jako jedną z opcji do wyborów. 

Stół SOLID rozkładany w wersji 180/280x90. Wykończenie stołu: olej BASIC.

Kolekcję Florid dedykujemy miłośnikom mebli w stylu rustykalnym, hampton i modern classic, gdzie podstawowym wyróżnikiem ich piękna jest naturalność i delikatnie podkreślone detale. Połączenie bieli lub czerni z naturalnym kolorem drewna ociepli i ożywi każde wnętrze oraz podkreśli jego charakter. W tej kolekcji kładziemy duży nacisk na detale. Ozdobne delikatne frezy, lekko rustykalne uchwyty a w stołach piękne rozbudowane obłe kształty nóg, w których połysku skupia się obraz całego pomieszczenia oddając bogactwo jego kształtów i kolorów. Każdy element mebli z tej kolekcji przyciąga wzrok i dokładnie taki jest ich cel. Usiądź zatem swobodnie w swoim fotelu i ciesz się wnętrzem swojego salonu, dzięki naszym meblom już jest niepowtarzalne.

Kolorystyka stołów i mebli drewnianych

Proste rozwiązania są najlepsze . Meble i stoły z kolekcji Simple odnajdą się w każdym wnętrzu. Co je wyróżnia to przede wszystkim minimalizm,  geometryczne nieskomplikowane kształty oraz uniwersalność. Inspiracją do stworzenia kolekcji było skandynawskie wzornictwo, które aktualnie zdobywa ogromne uznanie na rynku. Simple to zdecydowanie kolekcja dla każdego, dla kogo liczy się prostota i dobry ponadczasowy design.

Stoły dostępne są w wersji stałej jak i rozkładanej przy czym wkładki powiększające ukryte są pod blatem głównym. Dzięki temu masz je zawsze pod ręką gdy tylko potrzebujesz rozłożyć swój stół. 

Meble pokryte są olejem barwiącym oraz wierzchnią warstwą oleju bezbarwnego, która zabezpiecza stół przed działaniem wilgoci oraz powszechnych środków spożywczych. Warstwa ta przeznaczona jest specjalnie do kontaktu z żywnością ponieważ olej jest mieszanką w 100% olejów naturalnych. Dla zachowania długowieczności stołu należy co jakiś czas zabezpieczać jego powierzchnię nową warstwą oleju bezbarwnego. Szczegóły dotyczące pielęgnacji znajdziesz w karcie gwarancyjnej, która dodawana jest do każdego nowego mebla lub możemy ją udostępnić na życzenie.

Stół SIMPLE nierozkładany w wersji dla 6 osób 180x90. Wykończenie olej NATUR

tel. +48 668 692 633;   +48 884 355 833,    e-mail: biuro@selfia.pl

Stół FLORID rozkładany w wersji 180/280x90. Wykończenie blatu: olej NORDIC WHITE, wykończenie nóg: czarny akrylowy lakier w połysku.

MebleDREWNIANE

Wszystkie prawa zastrzeżone © Creative Agency

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave

selfia Paweł Zadworny

 

ul. Armii Krajowej 7F

77-100 Bytów

E-mail: biuro@selfia.pl

Tel: +48 668 692 633;   +48 884 355 833

factory address: 77-100 Bytów, Mierosławskiego 46

Our offer

 

  • wooden furniture
  • kitchen furniture
  • stairs
  • doors

Helping links

 

Gallery

Order samples

Contact with us

Find a dealer

Order catalog

Contact