Do skrzydeł smART proponujemy kilka rodzajów ościeżnic oraz kilkanaście atrakcyjnych modeli klamek, które idealnie spasują się z prostą formą skrzydła.

 

Drzwi produkujemy w wymiarach standardowych. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać drzwi na niemal kążdy wymiar. Maksymalna szerokość skrzydeł to 125 cm, natomiast wysokość to 290 cm. Możliwe jest również pokrycie skrzydeł szkłem typu lakobel, laminatami HPL, fornirem naturalnym,  modyfikowanym, 3D lub kamiennym. Jeśli interesuje Cię jakieś rozwiązanie, którego nie opisujemy to zgłoś się do nas poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie a my postaramy się to zrealizować. 

Drzwi rewersowe stosuje się głównie w korytarzach, w których drzwi do pomieszczeń otwierane są na zewnątrz i do środka. Stosuje się je w celu zachowania jednakowego wyglądu drzwi otwierających się w różnych kierunkach.

Drewniane

Malowane

Olejowane

Dostępne wykończenia drzwi

Rewersowe

Przylgowe

Bezprzylgowe

Dostępne rodzaje przylg

Wszelkie inne kolory RAL, NCS, ICA, PANTONE dostępne na indywidualne zamówienie. Również inne wybarwienia olejowe ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość wykonania powierzchni szczotkowanej drewna. Zamów próbki i zapytaj o inny kolor poprzez forularz kontaktowy.

Standardowe kolory olejów na dębie

Standardowe kolory farb kryjących

Podstawowy i najpopularniejszy zarazem model drzwi drewnianych selfia. Dostępne są w wersji malowanej lub obłogowanej. Wszystkie nasze drzwi posiadają drewnianą ramę z drewna iglastego lub liściastego. Wypełnienie stanowi płyta wiórowa otworowa. Wierzchnia warstwa to malowany MDF lub 6mm warstwa drewna dębowego wykończona olejem lub lakierem. Modele w tej kolekcji różnią się tylko w wersji obłogowanej sposobeł ułożenia rysunku drewna na skrzydle.. Na zamówienie wykonujemy również inne wzory oraz z innych gatunków drewna.

S1

 

S2

 

S3

 

S4

 

S5

 

tel. +48 668 692 633;   +48 884 355 833,    e-mail: biuro@selfia.pl

Drzwi

Wszystkie prawa zastrzeżone © Creative Agency

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave

selfia Paweł Zadworny

 

ul. Armii Krajowej 7F

77-100 Bytów

E-mail: biuro@selfia.pl

Tel: +48 668 692 633;   +48 884 355 833

factory address: 77-100 Bytów, Mierosławskiego 46

Our offer

 

  • wooden furniture
  • kitchen furniture
  • stairs
  • doors

Helping links

 

Gallery

Order samples

Contact with us

Find a dealer

Order catalog

Contact