O NAS

Kilka słów o nas

 

Działamy na rynku od 2012 roku pod marką selfia. Skąd taka nazwa? Początkowo miała być PAKA od pierwszych liter imion mojej rodziny ale na to nie zgodziła się ta ładniejsza strona rodziny. Skoro nie pierwsze litery imion, stwierdziłem to w takim razie ostatnie. Z tych liter powstała ŁFIA a żeby było bardziej "międzynarodowo to LFIA. Brakowało jednak tego czegoś na początku...I wtedy pojawił się dawny idol z dzieciństwa, a mianowicie Stefan Edberg i dołożył swoje SE. Tak powstała nazwa firmy i od tego momentu każdy nasz projekt i produkt podpisujemy tą nazwą.

Nasz zespół to grupa ludzi o różnym wykształceniu i doświadczeniu zawodowym. Wszystkich łączy zamiłowanie do naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna, ale i też do samego procesu tworzenia. To wszystko w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pracy w jednym zespole daje szerokie spektrum możliwości i czasami jedynym ograniczeniem staje się wyobraźnia. Nasza i Wasza drodzy Klienci. Zapraszamy zatem do nas. Wspólnie możemy stworzyć kolejny ciekawy projekt, który będzie Was cieszył przez wiele lat.

Zajmujemy się głównie produkcją mebli drewnianych, kuchennych, schodów i drzwi ale zdarzyło na się wykonać jeszcze kilka innych ciekawych zleceń. Takich jak chociażby meble do kampera dla Klienta z pięknej Szwajcarii, wyposażenie ekskluzywnego salonu fryzjerskiego czy też całkowite wyposażenie wielorodzinnego domu we Francji. Jesteśmy również producentem listew przypodłogowych oraz parapetów drewnianych i malowanych z MDF, które sprzedajemy głównie do Francji. Zajmujemy się dystrybucją produktów firmy OSMO oraz specjalistycznej chemii do pielęgnacji drewna, lakieru, blatów mineralno-akrylowych oraz wielu innych powierzchni. Oto jak procentowo rozkłada się udział produktów w ogólnej produkcji.

Kuchnie                                     41%

Schody               23%

Drzwi              18%

Meble drewniane  17%

Nasz zespół

Paweł Zadworny

WŁAŚCICIEL

Ola Zadworna

MARKETING I FINANSE

Karolina Szyszło

KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Irek Polikarpczyk

KIEROWNIK PRODUKCJI

tel. +48 668 692 633;   +48 884 355 833,    e-mail: biuro@selfia.pl

tel. +48 668 692 633

e-mail: biuro@selfia.pl

tel. +48 884 355 833

e-mail: karolina@alberosklep.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © Creative Agency

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave

selfia Paweł Zadworny

 

ul. Armii Krajowej 7F

77-100 Bytów

E-mail: biuro@selfia.pl

Tel: +48 668 692 633;   +48 884 355 833

factory address: 77-100 Bytów, Mierosławskiego 46

Our offer

 

  • wooden furniture
  • kitchen furniture
  • stairs
  • doors

Helping links

 

Gallery

Order samples

Contact with us

Find a dealer

Order catalog

Contact