Drzwi selfia LINEA L6

Bezprzylgowe

Przylgowe

Rewersowe

Drzwi rewersowe stosuje się głównie w korytarzach, w których drzwi do pomieszczeń otwierane są na zewnątrz i do środka. Stosuje się je w celu zachowania jednakowego wyglądu drzwi otwierających się w różnych kierunkach.

Dostępne wykończenia drzwi

Olejowane

Malowane

Do skrzydeł LINEA proponujemy kilka rodzajów ościeżnic oraz kilkanaście atrakcyjnych modeli klamek, które idealnie spasują się z prostą formą skrzydła.

 

Drzwi produkujemy w wymiarach standardowych. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać drzwi na niemal kążdy wymiar. Maksymalna szerokość skrzydeł to 125 cm, natomiast wysokość to 290 cm. Jako wstawki liniowe w skrzydłach stosujemy laminaty jednokolorowe, metalizowane lub inne gatunki drewna. Chcesz żeby twoje drzwi zyskały oryginalny niespotykany charakter? Zaproponuj nam swój wzór a my wykonamy według niego drzwi tylko dla Ciebie!!! 

Dostępne rodzaje przylg

Wszelkie inne kolory RAL, NCS, ICA, PANTONE dostępne na indywidualne zamówienie. Również inne wybarwienia olejowe ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość wykonania powierzchni szczotkowanej drewna. Zamów próbki i zapytaj o inny kolor poprzez forularz kontaktowy.

Standardowe kolory olejów na dębie

Standardowe kolory farb kryjących

Podstawowy model smART wyposażyliśmy w szklany panel oddzielający elementy drewniane od siebie i stworzyliśmy kolekcję VERA. Skrzydła dostępne są w wersji malowanej lub obłogowanej. W trosce o Wasze bezpieczeństwo zastosowaliśmy hartowane szkło o grubości 8mm. Rodzajów szkła jest kilka a my nie ograniczamy się do tylko do tych 5 modeli. Na zamówienie wykonujemy również inne wzory, podziały szkła oraz z innych gatunków drewna. Konstrukcja skrzydeł jest taka sama jak w modelu smART.

Z1

 

Z2

 

Z3

 

Z4

 

Z5

 

Z6

 

tel. +48 668 692 633;   +48 884 355 833,    e-mail: biuro@selfia.pl

Drzwi

Wszystkie prawa zastrzeżone © Creative Agency

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave

selfia Paweł Zadworny

 

ul. Armii Krajowej 7F

77-100 Bytów

E-mail: biuro@selfia.pl

Tel: +48 668 692 633;   +48 884 355 833

factory address: 77-100 Bytów, Mierosławskiego 46

Our offer

 

  • wooden furniture
  • kitchen furniture
  • stairs
  • doors

Helping links

 

Gallery

Order samples

Contact with us

Find a dealer

Order catalog

Contact